ZDS QS4X.10-17 búvárszivattyú 250 liter 10bar
ZDS QS4X.10-17 Búvárszivattyú
kW: 3 Hp 4
Tápfeszültség: 380-415V / 50Hz
Feszültség-tolerancia névleges 50Hz esetén: +6% / -10% Un
Védelem: IP68
Maximális homoktűrő-képesség: 600 g/m³
Szigetelési osztály: F
Megfelelő üzemi hőmérséklet: max 40°C
Külső hűtőközeg áramlása: min. 8 cm/mp
Maximális újraindítások száma óránként: 150, egyenlően elosztva
Beépítés: függőlegesen/vízszintesen (tengely sohasem lehet lefelé)
Maximális szállítás (Q): 250 liter/perc
Maximális emelőmagasság (H): 102,4m
Maximális merítési mélység: 100 m
Víznyomócső csatlakozó mérete: 2"
Víz megengedett pH-értéke: 6,4 - 8,0
Kábelhossz 1,5 m
A búvárszivattyút tartályokban nem célszerű köpenycső nélkül használni!
Vízszállítás
102,4 méteren   0 liter
94,4 méteren   50 liter
88,4 méteren   80 liter
83,3 méteren 100 liter
67,2 méteren 150 liter
47,1 méteren 190 liter
28,9 méteren 230 liter
16,8 méteren 250 liter
További ZDS szivattyúk
Szállítási idő :
5-6 munkanap
Motor teljesítmény:
3000 W